Kuchnia

Słowem wstępu

Na początek chciałam przybliżyć co będziecie mogli znaneźć w kategorii KUCHNIA.

Od zawsze lubiłam smacznie zjeść. Jako mała dziewczynka, będąc u babci na wakacjach z zaciekawieniem patrzyłam jak gotuje pyszne obiadki i inne posiłki. Nie było to nic wyszukanego, ale genialne w swej prostocie i smaku.

Kiedy byłam mała, moja mama zawsze kiedy piekła ciasto a był to przeważnie „skubaniec” lub „murzynek” mawiała: „Patrz dziecko jak mama piecze, żebyś umiała w przyszłości upiec tak dla swojego męża. ” Patrzyłam, ale nie zawsze, bo ile można obserwować wkółko te same ciasta?!

Kiedy kilkanaście lat temu poznałam mojego męża, okazało się że oboje lubimy kulinaria. Z łatwością przychodziło nam gotowanie i pieczenie ciast. Jako nastolatkowie, zamiast wciąż zamawiać pizzę lub jeść fast foody, woleliśmy razem popichcić i stworzyć coś pysznego. Tak zostało do dziś! Czasem urządzamy nawet kolacje tematyczne, czyli z potrawami pochodzącymi z danego kraju. Czasem eksperymentujemy łącząc różne smaki. Zawsze wzajemnie przygotowujemy własnoręcznie tort. Wspólne spędzanie czasu w kuchni zawsze sprawia nam wiele frajdy a przy okazji zawsze zjemy coś smacznego. Kiedy zapraszamy rodzinę bądź znajomych często staramy się zaskoczyć ich nowymi potrawami, ciastami, smakami…I teraz to ja daje mojej mamie przepisy i wskazówki na udane ciasta! 🙂

Dlatego postaniwiłam stworzyć kategorię KUCHNIA by dzielić się z Wami sprawdzonymi przepisami ale także poradami kulinarnymi. Dodatkowo będziecie mogli znaleźć tu pomysły kulinarne na różne przyjęcia, imprezy okolicznościowe czy święta.

Czy Wy też z przyjemnością lubicie upichcić czasem coś pysznego ?
A może tworzycie kulinarne arcydzieła?
Pochwalcie się w komentarzach swoimi przepisami bądź kulinarnymi wskazówkami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.