Podróże

Podróże wspaniałe…te duże i te małe !

Podróż, wakacje, wyjazd, wycieczka.. uwielbiam słyszeć te słowa. Uwielbiam czekać na wyjazd czy to bliski czy daleki i odliczać dni do jego realizacji! Mega ogromną przyjemność sprawia mi planowanie, organizacja i przygotowywanie się fizyczne oraz intelektualne do jakiejś eskapady.

Podróże to wspólna z mężem kolejna pasja, którą być może zarazimy w przyszłości naszego synka. W miarę naszych możliwości, biorąc pod uwagę czas i finanse staramy się co jakiś czas gdzieś wyruszyć. Choć nigdy nie wyjechaliśmy poza stary kontynent, to kilka europejskich państw mamy już „zaliczonych”:

* Francja
* Niemcy
* Austria
* Włochy
* Grecja
* Wielka Brytania
* Czechy


Mamy nadzieję, że w przyszłości do wyżej wymienionych, dołączą inne kraje europejskie i nie tylko.

W dziale PODRÓŻE znajdziecie wpisy z przebytych już Naszych wypraw z uwzględnieniem przygotowania się do wyjazdu, ewentualnego kosztorysu, przybliżenia atrakcji turystycznych danego miejsca, naszych wrażeń, co polecamy a co nie koniecznie, itp.
Znajdą się też wpisy o pomysłach na wakacje, weekeendy oraz jednodniowe mini wycieczki, dzięki którym miło oderwiecie się od codzienności 🙂
Wspomnimy o naszych marzeniach podróżniczych oraz dalszych i bliższych planach. .Może kiedy zostaną one TU zapisane, szybciej nabiorą mocy realizacyjnej 😉 😉 😉

Będziemy również dzielić się z Wami mniejszymi wycieczkami z pięknych miejsc w Polsce, które są warte odwiedzenia i równie interesujące i ekscytujące jak te poza granicami Naszego kraju.

Poza tym w tym roku do Naszego wspólnego odkrywania świata, dołączy Nasz półroczny synek. Dlatego też na bieżąco będę przybliżać Wam, w jaki sposób MY podróżujemy z malutkim dzieckiem, jak się do tego przygotowujemy i czy w ogóle jest to możliwe ? :):):)

Chcę również zaznaczyć, że Nasze turystyczne pomysły są bardzo przyjazne dla portfela!!! Zawsze staram się zorganizować fajny wyjazd tak by był możliwie jak najtańszy 🙂

Mam nadzieję, że będziecie czerpać podróżnicze inspiracje z informacji, które Tu znajdziecie. Zachęcam do dzielenia się w komentarzach na temat Waszych podróży i przygód turystycznych. Chętnie w miarę możliwości i wiedzy odpowiem też na Wasze podróżnicze pytania 🙂Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich marzeń.

Wojciech Cejrowski


Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.