Cześć!

Mam na imię Paulina i mam JESZCZE 29 lat !

Z racji kończącej się kolejnej, trzeciej już dekady w moim życiu, postanowiłam stworzyć właśnie tego bloga. Ma on na celu tworzenie różnych bardziej lub mniej ciekawych wpisów z perspektywy żony, matki a przede wszystkim KOBIETY! .. Kobiety, która interesuje się szeroko pojętą urodą , bo taki też mój zawód kosmetyczki..Kobiety, która kocha podróżować i chce podróżować więcej i więcej.. Kobiety, która jest szczęśliwą żoną cudownego faceta i hiper turbo szczęśliwą mamą półrocznego synka, a w tych sferach życia tematy nigdy się nie wyczerpują!

Z mężem mamy wspólną kulinarną pasję, gotowanie – GŁÓWNIE MĄŻ i pieczenie ciast – GŁÓWNIE JA . Mamy hopla na punkcie gier planszowych, których mamy dość sporą kolekcję i do których jednocześnie zachęcamy. Ostatnio jednak największą naszą miłością i pasją jest Nasz synek, który jest oczkiem w Naszej głowie!!!

Uwielbiam być kreatywna, wolę tworzyć wiele rzeczy sama niż pójść na tzw. łatwiznę i coś kupić lub dostać. Bardzo lubię słowotwórstwo, rymowanie, pisanie wierszy. Czasami lubię sobie pośpiewać dla własnej przyjemności, ostatnio najczęściej są to kołysanki ?
Oprócz tego osoby, które mnie dobrze znają, wiedzą że lubię wszystko celebrować z mniejszym lub większym rozmachem. Według mnie fajnie jest czerpać z życia i cieszyć się drobnymi rzeczami!!! Coraz częściej, tak właśnie staram się robić i mam zamiar Was tym zarazić poprzez różne pomysły i doświadczenia.

Tematów i przemyśleń będzie naprawdę sporo. Każdy kto TU trafi znajdzie coś, co go mam nadzieje zaciekawi, zainspiruje lub zachęci do wyrażenia i podzielenia się swoimi przemyśleniami i pomysłami.

Myślę że do 30 urodzin, które zbliżają się wielkimi krokami znajdzie się tu wiele inspirujących i ciekawych wpisów, które są zbiorem doświadczeń lub wątków, na temat których mam swoje przemyślenia. Mam nadzieję, że w następną dekadę życia wkroczę z głową pełną pomysłów i chęci do ich realizowania jeszcze bardziej niż teraz! Z radością będę dzieliła się nimi z Wami, mając jednak na uwadze, że najwięcej czasu ZAWSZE będę przeznaczała dla Rodziny, czyli dla moich CHŁOPAKÓW !

…Bo to właśnie ONI mnie pozytywnie nakręcają, to ONI są inspiracją i to właśnie ONI razem ze mną tworzą te doświadczenia …to piękne Życie!

Pozdrawiam Paulina.